Nový zákazník

Pečlivě vyplňte následující registrační formulář. Zadané údaje budou později využity při registraci domén, webů a dalších služeb, abyste je nemuseli zadávat znovu.
Hlavní kontakt (majitel) služby
 
Na e-mail a telefon Vám budou zaslány kódy PIN1 a PIN2, které budete potřebovat k aktivaci účtu mojeID. V emailu bude i link na aktivační formulář. Na adresu Vám bude zaslán kód PIN3, který budete potřebovat k plné aktivaci účtu mojeID.
  Potvrzuji, že jsem si přečetl Zásady ochrany osobních údajů vydané v souladu s Článkem 13 Evropského nařízení 2016/679 a souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely stanovené v dokumentu pro řádné splnění smluvních závazků.
  * Souhlasím
  Nesouhlasím
  Po přečtení Zásad ochrany osobních údajů souhlasím s přijímáním obchodních a propagačních sdělení o službách poskytovaných společností INTERNET CZ s informacemi o slevách a exkluzivních nabídkách, a to především prostřednictvím emailových zpráv.
  Souhlasím
  Nesouhlasím
  Po přečtení Zásad ochrany osobních údajů souhlasím s analýzou poskytnutých dat a mnou zakoupených služeb za účelem přijímání cílených obchodních nabídek.
  Souhlasím
  Nesouhlasím